Posledná žena z rodu Moonovcov je nádherná kniha o sile rodiny, tajomstvách, o láske i odpúšťaní. Celou knihou sa nesie odkaz múdrej liečiteľky Althey, ktorá po smrti prostredníctvom listov odovzdáva svojej vnučke Lizzy tradície žien Moonových. Žien, ktoré už po deväť generácií žijú v súlade s prírodou a všetkým živým.

Lizzy sa po smrti starej mamy vracia na Mesačnú farmu. Ich rodinnou tradíciou je, že žijú bez mužov a každá žena z ich rodu splodí a privedie na svet ďalšiu dedičku tajných rodinných receptov. Okolie im nerozumie, preto ich majú za čudáčky a čarodejnice, ktoré sa v minulosti upaľovali práve pre ich liečiteľské schopnosti.

Ostane Lizzy verná tradícii Moonových žien, aj napriek tomu, že má veľa neprajníkov, ktorí ju chcú vyštvať z ich farmy? Ubráni sa pred láskou muža z jej dávnej minulosti? Nájde opäť cestu k vlastnej mame, ktorá ju v detstve opustila? Podarí sa Lizzy očistiť meno jej milovanej starej mamy o ktorej sa už roky šíria klebety? Verím, že po prečítaní knihy vám neostane ani jedna otázka nezodpovedaná.

Knihu odporúča: Lenka Tóthová

Kniha v našom katalógu