Príďte si užiť deň plný hier do knižnice!

Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach pozýva všetkých čitateľov bez vekového obmedzenia na Deň spoločenských hier, ktorý sa bude konať v stredu 16. augusta 2023 v čase 10:00-16:00.

Vyberte si z ponuky hier, vyskúšajte niečo nové, alebo si príďte zahrať obľúbené stálice, ktoré nemáte doma, no radi by ste si ich vyskúšali. Budete si môcť nesúťažne zahrať spoločenské hry ako napr. šach, Človeče nehnevaj sa, Monopoly, Dixit, Twister, Activity či kartové hry, ktoré budú voľne dostupné v priestoroch knižnice. V prípade priaznivého počasia vám zapožičiame aj bedminton.

Sprievodným podujatím bude tretí ročník Scrabble turnaja, ktorý je určený všetkým amatérskym hráčom tejto obľúbenej stolovej hry. Jedinou podmienkou je aktívne členstvo v knižnici, pričom možnosť zaregistrovať sa bude aj priamo na mieste. Samotnú hru zabezpečí knižnica. Traja najlepší získajú vecné ceny. Keďže počet hráčov Scrabble turnaja je obmedzený, je nutné vopred sa zaregistrovať prostredníctvom tohto prihlasovacieho formulára najneskôr do 14. augusta alebo do naplnenia kapacity.

Tešíme sa na vás.