Milá čitateľka, milý čitateľ,

oznamujeme vám, že Verejná knižnica Jána Bocatia predlžuje výpožičné hodiny v centrálnej požičovni, hudobnom a regionálnom oddelení a pobočkách na sídliskách KVP, Furča a nad Jazerom počas pracovných dní okrem utorka do 18. hodiny, v piatok do 16. hodiny.

Od stredy 10. júna otvárame ďalšie pobočky v Barci a Šaci. Pobočka Barca bude otvorená  v pondelok a stredu  od 10:00 do 18:00. Pobočka Šaca v pondelok, stredu, štvrtok od 10:00 do 18:00, piatok 08:00 – 16:00. Zároveň knižnica otvára čitáreň novín a časopisov a študovňu v centrálnej požičovni na Hviezdoslavovej 5. Sprístupňujeme aj internet v priestoroch pracovísk.  Našim záujmom je chrániť vaše zdravie, preto je pobyt v čitárni a prístup na internet limitovaný na 90 minút.

Od stredy 17. júna otvárame aj Pobočku Terasa, ktorá bude otvorená v pondelok, stredu, štvrtok od 10:00 do 18:00, piatok 08:00 – 16:00.

S poľutovaním oznamujeme, že pobočka Terasa zatiaľ zostáva pre nefunkčnú vzduchotechniku zatvorená. Čitateľov radi privítame v centrálnej požičovni na Hviezdoslavovej 5.

Knihy si môžete požičať priamo v knižnici, alebo vám ich pripravíme po vašej objednávke cez katalóg.  Návod na objednanie knihy nájdete na tomto linku.

Termín na vrátenie vypožičaných kníh máte predĺžený do 19. júna 2020, po tomto dátume začneme urgovať vrátenie kníh. Na vrátenie kníh môžete využiť aj bibliobox umiestnený pred vstupom do centrálnej požičovne na Hviezdoslavovej 5.

Tešíme sa na vašu návštevu

Vaša knižnica