Špeciálna burza kníh vo Verejnej knižnici Jána Bocatia

Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach pozýva na špeciálnu burzu kníh s názvom Vianoce v lete. Obdarovať môžete seba, alebo svojich známych, dovolenkovým či prázdninovým čitateľským zážitkom. Burza kníh s bohatou ponukou stoviek kníh bude v stredu 14. júla pred knižnicou Jána Bocatia na Hlavnej 48, kde sídli jej regionálne a hudobné oddelenie. Záujemcovia si môžu vybrať svoj knižný darček z pestrej ponuky titulov od 10. do 17. hodiny.

Knižnica chce  urobiť radosť  ľuďom, ktorí radi čítajú a spraviť im tak malé „Vianoce“ aj uprostred horúceho leta. Netradičnou burzou tiež dáva šancu na druhý život vyradeným knihám a knihám z darov.  VKJB do burzy pripravila stovky zaujímavých kníh z rôznych oblastí. Na svoje si prídu milovníci slovenskej i svetovej beletrie, pripravený je aj notový materiál či odborná literatúra, ktorú ocenia najmä študenti. Novinkou bude i ponuka tematických časopisov, potešia sa im záhradkári, milovníci áut či módy.

Pre nerozhodných alebo tých, ktorí majú radi prekvapenia, knižnica ponúka balíčky s prekvapením. Ide o knižné darčeky, ktorých obsah odhalíte až doma po ich rozbalení.

Počas burzy je pripravená aj zábava pre deti, čakajú na ne tematické tvorivé dielne.

Bonusom pre všetkých návštevníkov burzy Vianoce v lete je aj mimoriadna 50-percentná zľava z ročného zápisného do Verejnej knižnice Jána Bocatia. Uplatniť si ju možno vo všetkých pracoviskách knižnice – centrálnej požičovni na Hviezdoslavovej 5, regionálnom a hudobnom oddelení na Hlavnej 48, pobočkách v Barci, Šaci a sídliskách Nad jazerom, KVP, Furči a Terase.