Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach (VKJB) pozýva na tretí ročník Letnej burzy kníh, ktorá sa bude konať v stredu 13. júla pred knižnicou Jána Bocatia na Hlavnej ul. 48, kde sídli jej regionálne a hudobné oddelenie. Záujemcovia si môžu vybrať svoje prázdninové alebo dovolenkové čítanie z pestrej ponuky titulov od 10. do 17. hodiny.

VKJB do burzy aj tentokrát pripravila stovky zaujímavých kníh z rôznych oblastí. Na svoje si prídu milovníci slovenskej i svetovej beletrie, žánrovej i umeleckej literatúry. Na výber budú aj rozprávkové knihy, ktoré ocenia najmä deti a ich rodičia.

Novinkou bude tzv. knižný kokteil alebo balíček, ktorý knižnica starostlivo „namieša“ z vybraných knižných titulov. Z akých, to ostane až do rozbalenia čitateľským prekvapením.

Bonusom pre všetkých návštevníkov Letnej burzy  kníh je aj mimoriadna 50-percentná zľava z ročného zápisného do Verejnej knižnice Jána Bocatia. Uplatniť si ju možno vo všetkých pracoviskách knižnice – centrálnej požičovni na Hviezdoslavovej 5, regionálnom a hudobnom oddelení na Hlavnej 48, pobočkách v Barci, Šaci a sídliskách Nad jazerom, KVP, Furči a Terase.