Milé čitateľky, milí čitatelia,

máme pre vás skvelú novinku. Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach je súčasťou KUBO CLUB-u.

Kubo je originálna slovenská digitálna knižnica plná detských e-kníh. Je dizajnovaná pre deti od dvoch rokov, so zameraním na škôlkarov a najmladších školákov. Aj v digitálnom svete môže byť zážitok z čítania vizuálne príjemným a podnetným, a preto je v knihách dôraz kladený nielen na slovo, ale aj na ilustrácie a grafické spracovanie. Odteraz má každá rodina vždy poruke kvalitnú a ľúbivú knihu na čítanie.

Zabaľte si na dovolenku neobmedzené množstvo kníh, vyberte si v čakárni, v autobuse alebo vo vlaku knihu podľa nálady. V Kubovi na vás čakajú klasické, ale aj moderné rozprávky, obľúbení knižní hrdinovia, riekanky, množstvo encyklopédií a didaktických textov.

Kubo prináša zábavu, snívanie, dobrodružstvo aj učenie a najmä možnosť používať mobilné elektronické zariadenia zmysluplne

Vďaka starostlivo vyberanému redakčnému obsahu je KUBO tou najbezpečnejšou knižnicou na internete a zároveň knižnicou najekologickejšou.

AKO TO FUNGUJE?

Jednoducho, stačí byť našim čitateľom, vytvoriť si užívateľský profil v digitálnej knižnici KUBO a ten si prepojiť s našou knižnicou.

  • Stiahnite si aplikáciu KUBO – detské knihy cez App StoreGoogle Play alebo na odkaze https://app.kuboknihy.sk/
  • Prihláste sa alebo si vytvorte užívateľský profil.
  • Kliknite na NASTAVENIA a na PREPOJIŤ S KNIŽNICOU.
  • Vyberte si Verejnú knižnicu Jána Bocatia v Košiciach a nasledujte inštrukcie.

Prajeme príjemné čítanie.