Milí čitatelia,

informujeme Vás, že od pondelka 17. mája budú pracoviská služieb Verejnej knižnice Jána Bocatia v Košiciach otvorené už v štandardnom režime:

Centrálna knižnicaČitáreň, pobočka Barca, pobočka Terasapobočka Nad jazerom, pobočka Furča, pobočka Šaca, pobočka KVP, Hudobné oddelenie, Regionálne oddelenie.

V obmedzenom režime budú prístupné aj študovne regionálneho oddelenia (Hlavná 48) a študovňa v centrálnej požičovni (Hviezdoslavova 5). Obmedzený bude počet osôb a čas strávený pri prezenčnom štúdiu kníh, bez možnosti používania internetu na počítačoch umiestnených v priestoroch knižnice.

Knihy, ktoré si chcete požičať, si môžete vybrať priamo v priestoroch požičovní. Naďalej ostáva možnosť objednať si ich cez náš on-line katalóg. Objednané knihy Vám pripravíme a pošleme informáciu o ich vyzdvihnutí. Po prijatí potvrdenia e-mailom/SMS si môžete rezervovať aj čas vyzdvihnutia.

Predĺžiť registráciu si môžete aj elektronickou platbou – prevodom na účet alebo osobne v knižnici.

Noví čitatelia, ktorí ešte nevyužívali služby našej knižnice, si knihy môžu objednať po – predregistrácii. Stačí vyplniť potrebné údaje, počkať na potvrdenie a pokyny.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Vaša knižnica