Psychoterapeutka Robin si jedného dňa vypočuje strohý odkaz od sestry, aby jej zavolala. Tie dve spolu nikdy dobre nevychádzali a prešlo už päť rokov, odkedy Robin odišla z domu a prerušila kontakt s rodinou. Otec sa čoskoro po smrti matky oženil s jej najlepšou priateľkou. A teraz sa Robin dozvedela, že otca, jeho manželku a dokonca aj dvanásťročnú dcéru Cassidy niekto postrelil a nevyzerá to s nimi dobre. Rozhodla sa preto vrátiť do rodného mesta a domu, kde ju čaká nevrlá a nepríjemná sestra, jej autistický syn a záhada, kto postrelil jej rodinu. Jej otec bol bohatý, čo dával patrične najavo, mal milenky a nežil práve ukážkový život. Kto by ale dokázal strieľať na dvanásťročné dieťa?

 Robinin otec je v kóme a lekári mu nedávajú veľké šance. Jeho manželka zomrela a nevlastná dcéra Cassidy len zázrakom unikla smrti a nemá dobré vyhliadky na uzdravenie. Nie je teda nikto, kto by povedal, čo sa v dome odohralo. Jedného dňa sa ale Cassidy preberie a začne uzdravovať. Veľkou pomocou je jej práve Robin a jej priateľ Blake. Cassidy si začne spomínať….. Ale sú to naozaj jej spomienky? Sú pravdivé, alebo sú to len pospájané  útržky citátov zo seriálov, ktoré Cassidy rada pozerá? A môže si nevinné dvanásťročné dieťa cielene vymýšľať?

Môžem vám povedať, že keď sa do knihy začítate, už ju nepustíte z rúk, lebo budete zvedaví.

Ak aj začnete tušiť, ako sa asi príbeh skončí a budete sa tešiť, že ste dobrí detektívi, nemusí to byť pravda. Takže len pekne čítajte až do konca.

 Knihu odporúča

Annamária Petrovská

Kniha v našom katalógu